KANSERDER "NİHAL AKAR" İLE DEVAM

22.05.2017 21:15:33 tarihinde eklendi, 800 kez okundu
Kanserder Üyeleri Nihal Akar ile "devam" dedi. Kanserder 6. Olağan Genel kurulunu dernek binasında yaptı. Kongreye dernek hazirun üyeleri ve hasta yakınları katıldı.

Türkiye cami dernekleri konfederasyonu Başkanı Recep Kıyak ve Şeker İş Sendikasi Mali sekreteri Abdullah Dursun'un katılım gösterdiği genel kurulun divan başkanlığını Recep Kıyak yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından konuşan Kıyak, Kanserderin yaptığı çalışmalara herkesin destek olmasını istedi.

Ardından gündem maddelerine geçildi. Mevcut yönetim kurulu üyeleri ve yeni katılan üyelerin oylanması ile yeni yönetim oluşturuldu.

Yeni yönetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu:

KANSERDER YÖNETİM KURULU ASİL

Ñihal Akar (giyim branş öğretmenl) Zeynep İrem Tanıs (Uz.Dr. psikolog ) Ebru Kirtas (yönetici ) Ersin Gürsel (operatör Dr.), Ömer Gökdemir (esnaf) Kamuran Tan (emekli polis bomba imha uzmanı )

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Sevda Gürsel (Uz.Dr.) Erdal Yıldırım (Mimar) İbrahim Kirmaci (serbest ticaret ) Muharrem Güçlü (reklam tasarım uzmani) Elif Tan ( üniversite sınıf öğretmenliği blm öğrenci.) Önder Akmazoğlu (esnaf), Sibel Akar (Biyo Mühendisi Yüksek Genetik Uzmanı)

DENETLEME KURULU ASİL

Sedat Kont (Dekorasyon) Rıfat Kurt (Sendika bsk) Ahmet Bayır (Esnaf)

DENETLEME KURULU YEDEK

Enis Bayraktar (Serbest), Mustafa Ezen(Dr) Şenol Ertürk (Yrd. Doç )

GÜLÜZAR RESULOĞLU

POZİTİF ENGELLİLER


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS