İstanbul´da rehberlik sempozyumu düzenlenecek, HİZMET ALANLAR OLMAYACAK MI?

24.05.2017 15:30:49 tarihinde eklendi, 569 kez okundu
REHBERLİK ve psikolojik danışmanlıktaki yeni yaklaşımları ve uygulamaları tartışmak üzere, Maltepe Rehberlik ve Araştırma Merkeziyle (RAM) Maltepe Üniversitesi, “Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlıkta Yeni Yaklaşımlar ve Uygulamalar” başlıklı sempozyumda bir araya geliyor. Sempozyuma ayrıca, Maltepe İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü de destek veriyor.

REHBERLER VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLAR ÖĞRETİM ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELECEK

25-26 Mayıs 2017 günlerinde Marmara Eğitim Köyü, Marma Otel İstanbul’da ve Maltepe Üniversitesi Kültür Merkezinde yapılacak sempozyumun ilk gününde konuya ilişkin bir konferans ve iki ayrı oturum düzenlenecek, sempozyumun ikinci gününde ise öğretim üyeleriyle, rehber ve psikolojik danışmanların bir araya geleceği 8 çalıştay gerçekleştirilecek. 

Sempozyumun açış konuşmalarını Maltepe İlçe Millî Eğitim Müdürü Faik Kaptan, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin Karasar, Maltepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Maltepe Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Nejdet Uygun yapacak.

Maltepe ilçesinden ve çevre ilçelerden çok sayıda rehber ve psikolojik danışmanın katılacağı sempozyumda yeni kuramsal yaklaşımlar ve yeni uygulamalar ele alınacak; düzenlenen çalıştaylarda deneyimler paylaşılacak.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS