TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) İSTANBUL İLİ YAZ OKULU VE DOĞA KAMPI

08.07.2017 14:32:34 tarihinde eklendi, 618 kez okundu
Geleceğimizin teminatı gençlerin eğitim hayatlarını destekleyecek, bunun yanında onların ahlaki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak Yaz Okulu ve Doğa Kampı programları başladı.

Yaz Okulu ve Doğa Kampı programlarıyla TÜGVA İstanbul, “Bir Yaz Bin Gelecek” sloganıyla geleceğin öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerini yetiştiriyor. Yaz tatilinin verimli bir şekilde değerlendirilmesini hedefleyen Yaz Okulu ve Doğa Kampı programlarına ilgi yoğunken, veliler de çocuklarının yazı, hem eğlenerek hem de öğrenmeye devam ederek geçirecek olmasından dolayı memnuniyetlerini ifade ediyorlar.

Ortaokul öğrencilerine yönelik 3-28 Temmuz tarihleri arasında sürecek Yaz Okulu Programı, İstanbul’un 39 ilçesinde bulunan 42 okulda, yaklaşık 10000 öğrencinin katılımı ile gerçekleşirken; lise öğrencilerine yönelik 3 Temmuz- 28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek Doğa Kampı Programı ise her hafta yaklaşık 1000 öğrenciyi ağırlayarak sekiz haftanın sonunda yaklaşık 8000 öğrenciyi Edirne Keşan’da misafir etmiş olacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de proje ortağı olduğu ve tamamen ücretsiz olan Yaz Okulu ve Doğa Kampı programları ile yaz tatilini verimli şekilde geçirecek öğrenciler, 578 kişiden oluşan alanlarında uzman kadro ile birlikte özenle hazırlanmış programlardan sonra hem eğlenmiş hem de kendini yönetmeyi  bilen, saygılı,  açık görüşlü, sorumluluk alan, karakteriyle, ahlakıyla ve bilgi birikimiyle, çevresine karşı farkındalık kazanan bilinçli bireyler olarak yeni eğitim ve öğretim yılına başlayacaklar. Araştırmanın, öğrenmenin, kardeşliğin, muhabbetin, spor ve eğlencenin birarada olduğu programlar;  çeşitli spor aktiviteleri, el sanatları, edep-adap sohbetleri, ahlak, iman, siyer, ilahi, marş, voleybol, basketbol, tenis, badminton, mini golf, masa tenisi, tırmanış, doğa ve kültürel geziler, satranç, mangala, paintball gibi etkinlikleri içerisinde barındırarak gençlere, TÜGVA İstanbul ile unutulmaz bir yaz geçirmeyi vaadediyor.

GÜLÜZAR RESULOĞLU

POZİTİF ENGELLİLER


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS