Dünya Franchise Sektörü İstanbul’da Toplanıyor

11.10.2017 18:16:33 tarihinde eklendi, 516 kez okundu
UFRAD Franchising Derneği ev sahipliğinde ‘Dünya Franchise Zirvesi 2017’ İstanbul’da 10-13 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dünya Franchise Zirvesi 10-13Ekim 2017 tarihleri arasında UFRAD Franchising Derneği ev sahipliğinde CNR FuarMerkezi’nde gerçekleşecek.

Zirve dolayısıyla dünya çapındakien önemli franchise organizasyonlarından olan Avrupa Franchise Federasyonu(EFF) ve Asya Pasifik Franchise Konfederasyonu (APFC) ile birlikte DünyaFranchise Konseyi’nin de en üst düzeyde bir araya gelecek. UFRAD in destekledigi 26.Franchising Fuari’nda UFRAD Franchise Derneği Genel Başkanı Dr. MustafaAydın da bir konuşma yapacak.

Diğer fuarlardan ‘ölçülebilirbaşarı’ deneyimiyle ayrılan ve her yıl çeşitli sektörleri bir arayagetirmesiyle dikkat çeken Bayim Olur Musun Franchising Fuarı; bu yıl daeğitimden gayrimenkule, bilişimden tekstile, gıdadan kozmetiğe pek çok sektörübuluşturacak. Yeni Zelanda’dan Amerika’ya Brezilya’dan Çin’e çok sayıdayatırımcı ve dünya franchise sektörü liderlerinin katılacağı fuar kapsayıcı yönüylegirişimcilerin ilgisini çekiyor.

Büyümek ve tanınırlığını artırmakisteyen markalar için pek çok fırsatı bünyesinde barındıran Bayim Olur MusunFranchising Fuarı’nda markalar potansiyel girişimcilerle bağlantıya geçme,yurtiçi ve yurtdışı satış bağlantıları kurma, firma bilinirliğini artırma,satış kanallarını artırma ve franchise sistemi hakkında bilgilenme imkânıbulacaklar.

Ayrıca, zirve sonrası 13 EkimCuma günü akşamı Eski Büyükdere İskelesi’nde düzenlenecek gala gecesinde II.UFRAD Franchising Ödülleri sahiplerini bulacak.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS