Tissue World İstanbul´un tarihi belli oldu

14.10.2017 16:09:30 tarihinde eklendi, 525 kez okundu
Tissue World İstanbul, 4-6 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde (ICC) gerçekleşecek.

1993 yılından beri kağıt peçete sanayisine hizmet veren lider global etkinlik olan uluslararası Tissue World portföyünün bir parçası olan ve ilk defa 2016 yılında tam teşekküllü fuar olarak düzenlenen Tissue World İstanbul 2016, güçlü bir başarı elde etti. Fuar, 3 günlük süre boyunca 65 ülkeden bin 602 katılımcıyı ağırladı. Yerli ve bölgesel kağıt mendil sanayisi tarafından desteklenen fuarda bölgesel kağıt peçete ticaretinin yüzde 40'ından fazlasını elinde tutan lider kağıt peçete üreticileri ve endüstri tedarikçileri yer aldı. Ticari ziyaretçiler ise tüccarlar, distribütörler, perakendeciler, bitmiş ürün üreticileri, jumbo rulo üreticileri ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı profillerden oluşan önemli karar vericilerden oluştu.

Hijyenik dokusuz makine tedarikçileri fuarda yer alacak

Türkiye'deki hijyenik dokusuz yüzey sektörünün, endüstrinin üretim kısmında büyüme eğilimi gösterdiği belirtildi. EDANA tarafından toplanan ve derlenen rakamlara göre Avrupa'daki toplam dokusuz üretimi, yavaş ekonomik büyümeye rağmen 2015 yılında yüzde 3,6 büyüme gösterdi. Türkiye, dokusuz yüzey üretiminde iki haneli büyüme göstermeye devam ederken 2014-2017 yıllarında üretim yüzde 16 artış gösterdi.
Ayrıca, Türkiye'nin ıslak mendil, çocuk bezi/alt bezi/ped ve hijyen koruma sektöründeki 2017 yılı perakende pazar ölçeği, Euromonitor International'a göre 1.006 milyar Amerikan Doları seviyesinde.
Bu rakamlar ve Tissue World kapsamında sergi açanların ticari profillerinin uygunluğu göz önünde bulundurulduğunda hijyenik dokusuz yüzey makine tedarikçileri 2018 fuarında tanıtılacak, üretim ve dönüştürme tarafından kapsamlı alıcılar, satıcılar, distribütörler ve perakendeciler ağırlanacak.

Tissue World 

Tissue World, 1993 yılından beri kağıt peçete sanayisine hizmet veren lider global etkinliktir. İstanbul, Milano, Miami ve São Paulo'da düzenlenen etkinlikler vasıtasıyla ticaret, fikir alışverişi ve öğrenmeye ilişkin benzersiz çevrim dışı ve çevrim içi görüşme noktası sağlayan fuarlar, konferanslar ve dergiden oluşan entegre ve birbiriyle bağlantılı bir platform sunuyor. 


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS