DENİZ FENERİ, MEB, VE ÖNDER İYİLİKTE BULUŞUYOR...

20.10.2017 13:39:16 tarihinde eklendi, 533 kez okundu
Deniz Feneri, iyilik okulu projesiyle genç yüreklere iyiliği hatırlatıyor.

DENİZ FENERİ, MEB, VE ÖNDER İYİLİKTE BULUŞUYOR...

Deniz Feneri, iyilik okulu projesiyle genç yüreklere iyiliği hatırlatıyor.

MEB Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz'ın teşrifleriyle Ortaokul ve Lise seviyesindeki öğrencilere yönelik gerçekleştirilen İyilik Okulu projesi için Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Önder ve Deniz Feneri Derneği arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma gibi iyilik kavramlarımız genç yüreklere anlatılacak.

Bu büyük iyilik hareketi kapsamında ÖNDER'den 81 Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nden 81 toplam 162 öğretmen, proje ile ilgili olarak bilgilendirilecek.

İyiliğin konuşulacağı gün sonunda sertifika alacak olan öğretmenlerimiz illerinde bulunan okullarında öğrencilerine "İyilik Okulu projesinin amacı ve iyiliğe dair temel kavramlarımız konusunda gençlerimizin gönüllerinde farkındalık oluşturacak.

Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Mehmet Cengiz yaptığı açıklamada, "Proje kapsamında bilgilendirilen öğretmenlerimiz programda aldıkları bilgileri ve güzel iyilik kavramlarımızı, iyilik elçileri olarak ifade ettiğimiz çocuklarımıza aktaracaklarından ve onların gönüllerine iyiliği yerleştireceklerinden eminiz" dedi.

Cumartesi gerçekleşecek iyilik etkinliğine "MEB Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz ve ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu olmak üzere çok sayıda eğitimcinin buluşmasına da vesile olacak.

Tarih: 21 Ekim 2017 Cumartesi

Saat: 10:00-17:00

Yer: Maltepe Şehit Mustafa Kaymakçı İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu

Adres: Zümrütevler Mah. Pir Sultan Abdal Cad. Yol 4 Sok. No 12 MaltepeİSTANBUL

GÜLÜZAR RESULOĞLU
POZİTİF ENGELLİLER


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS