ÇEKBİAD’ta ilk olağan kongre tamamlandı

27.11.2017 17:11:13 tarihinde eklendi, 415 kez okundu
Çekmeköy’de kısa süre önce kurulan Çekmeköy Anadolu Birleştirici İş Dünyası Derneği (ÇEKBİAD) kuruluşu sonrasında tüzük gereği ilk olağan kongresini tamamladı.

Çekmeköy’de Sivil Toplum Kuruluşları maratonuna Çekmeköy Anadolu Birleştirici İş Dünyası Derneği (ÇEKBİAD) de resmi açılışları sonrasında tüzük gereği ilk olağan kongresini yaparak katıldı. Çekmeköy Taşdelen 7 Tepe Sosyal tesislerinde gerçekleşen kongreye iş ve siyaset dünyasından bir çok isim katıldı. Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları Şahmettin Yüksel, Ahmet Epli, Çekmeköy Ak Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı, Çekmeköy İYİ Parti İlçe Başkanı Dilaver Koç ve birçok Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ilgi gösterdi.

Yücel Yalçınkaya: "Maratonun birinci aşamasındayız"

ÇEKBİAD Başkanı Yücel Yalçınkaya, kongrede yaptığı konuşmasında, "Çekmeköy’de kısa sürede başlatmış olduğumuz bu maratonun birinci aşamasındayız. Allah hepinizden razı olsun. Kısa sürede çok işler başardığımızı ümit ediyorum. Derneğimizin resmi kuruluşu sonrasında 6 ay içerisinde yapmamız gereken olağan kongremizi siz değerli huzurunun katılımı çok kıymetli yola çıktığım arkadaşlarımın gayretleri ile gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Öncelikle ülkemize vatanımıza ve milletimize ve Çekmeköy’ümüze hayırlı uğurlu olsun. Daha hep birlikte çok çalışacağız" dedi.

"1 kişi çalıştıranın da 300 kişi çalıştıranın da başımızın üstünde yeri var"

Çekmeköy’de kurmuş olduğumuz adı üzerinde Çekmeköy Anadolu Birleştirici İş Dünyası Derneği, ilçemizde faaliyet gösteren her sektörü bir araya getirecek. Bir kişiye iş veren ülkemize istihdam sağlayan iş veren ile üç yüz kişiye iş veren istihdam sağlayan değerli üyelerimiz bulunmakta. Hepsinin başımızın üstünde yerleri var. Kapılarımız sonuna kadar açık ve Çekmeköy Anadolu İş Dünyası olarak bu tarz birlikteliğe köprü görevi gördüğümüz için çok mutluyuz. Bizim için önemli olan vaz geçilmez değerimiz Vatanını, Milletini, Devletini seven herkes derneğimize gelerek üye olabilir. Bizler hiçbir şekilde kimse ile yarış içerisinde olmayacağız. Bizim Çekmeköy ve üyelerimiz için çok güzel projelerimiz var. İnşallah bu projelerimizi faaliyete geçireceğiz. Çekmeköy’de iş yapan herkes bir birini tanıma fırsatı bulacak ve kendi içerisinde ticaret yapacak" ifadelerini kullandı.

Çekmeköy protokolünden ÇEKBİAD’a tam destek

Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, Çekmeköy İYİ Parti İlçe Başkanı Dilaver Koç konuşmalarında ÇEKBİAD’a her zaman destek olarak yanındayız mesajı verdiler.


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS