İŞ’TE DESTEK PROJESİ BEYLİKDÜZܒNDE BAŞLIYOR

02.02.2016 12:57:25 tarihinde eklendi, 1315 kez okundu
Beylikdüzü’nde yaşayan 18-45 yaş arası iş arayan 350 kadının, 60 kadar işletmede istihdam edilmesi hedeflenen “İş’te Destek” projesinin tanıtımının gerçekleştirileceği Basın Toplantısı 2 Şubat Salı Günü Saat 17.30’da Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek.

                                                                İŞ’TE DESTEK PROJESİ BEYLİKDÜZÜ’NDE BAŞLIYOR

Beylikdüzü’nde yaşayan 18-45 yaş arası iş arayan 350 kadının, 60 kadar işletmede istihdam edilmesi hedeflenen “İş’te Destek” projesinin tanıtımının gerçekleştirileceği Basın Toplantısı 2 Şubat Salı Günü Saat 17.30’da Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İş bulmak için değil; kadınların iş gücüne katılımının sağlanması, işgücüne devamlılığı noktasında bilgilendirilmeleri ve kadın dostu istihdam alanlarının yaratılmasına ilişkin özel sektörün bilinçlendirilmesi amacını taşıyan uygulama, Beylikdüzü Belediyesi ve Bahçeşehir Üniversitesi ortaklığında başlıyor. Proje ise Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi ile İŞKUR İl Müdürlüğü iştirakçiliğinde İstanbul Kalkınma Ajansı Kadın İstihdamının Artırılması Mali Destek Programı kapsamında hazırlandı.

TARİH: 2 Şubat Salı, 2016

SAAT:  17:30

YER: Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi Tiyatro Salonu

ADRES: Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:28 Beylikdüzü / İSTANBUL

Melike Damla ESEN

Beylikdüzü Belediyesi

Basın Danışmanı

0507 566 74 08

0212 866 70 00 / 7100

melikedamlaesen@beylikduzu.bel.tr

www.beylikduzu.bel.tr


pha-Haber Merkezi ; istanbul Kenan Koç


Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum yapan siz olun...
Yorumlarınız, site yönetimi tarafından denetlenip onaylanmaktadır; lakin uygunsuz, hakaret içeren, kişi ve kişileri aşağılayıcı türden olmaları halinde derhal silinecektir. Yorumlarınız başkaları tarafından oylanabilir.

Üye girişi yaparak takma adınızla yorum ekleyebilir, eklediğiniz tüm yorumlara üye panelinizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca üye girişi yaparak haber, makale, video, foto galeri içeriklerini favorilerinize ekleyebilir ve tüm favorilerinize üye panelinizden erişebilirsiniz. Not: Üyeler en çok 500 karakter yorum yazabilirken, misafirler en çok 200 karakter yorum yazabilirler!Yorumcu


E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)


Yorumunuz


Güvenlik Kodu
(Büyük-Küçük Harf Duyarlıdır!)
  
Mobil Sitemiz
Ana Sayfa
Hakkımızda
İletişim
Üye Ol
Site Kullanım Koşulları
Haber Manşetleri
Haber Arşivi
Haber Kategorileri
Video Arşivi
Foto Galeri Arşivi
Yazarlar
Yazar Makaleleri
Genel Makaleler
Anketler
Haber RSS
Makale RSS
Video RSS
Foto Galeri RSS
Sitenize Haber Ekleyin
Sitemizde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yaplan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Gazetesi.tv.tr Copyright ©2015 Bu site en iyi Chrome, Opera, FF ve IE 10+ web tarayıcılar ile gezilir. Powered by ASPXPLUS